Tradiční soutěž O NEJKRÁSNĚJŠÍ VELIKONOČNÍ KRASLICI

Dne 3. 4. 2024 proběhlo vyhlášení výsledků velikonoční soutěže, která má na naší škole již dlouholetou tradici. V průběhu měsíce března mohli žáci tvořit a do 22. března odevzdat svá díla. Následně porota, složená z řad pedagogických pracovníků školy, vybírala a přidělovala body výrobkům dětí. Zvlášť se hodnotily práce dětí z 1. – 4. třídy a zvlášť práce dětí z 5. – 8. třídy. 

V první kategorii s přehledem vyhrála Nikolka Pánková se svým velikonočním zajícem a následovali ji s rozdílem několika bodů chlapci Tom Borowczak a Jan Vyhnal. Všichni ze 2. třídy. 

V kategorii starších žáků vyhrála Laura Mitáčková a těsně za ní její spolužačka Anička Ročková, obě z 5. třídy. A třetí místo obsadila Adéla Mitáčková z 8.A.

Všem výhercům gratulujeme a těšíme se na nové výtvory dětí v příštím roce.