Vánoční vystoupení

Dne 9.12. připravila  ZŠ Pšovka obnovené vánoční vystoupení žáků školy společně s našimi partnerskými školami z Polska a ze Slovenska. Celým večerem provázela Anička Veselá ze 7.B a Jaroslav Pospíšil z 5. třídy. Nejmladší žáci Anička Záhořanská, která zrovna v ten den slavila narozeniny a David Žižka slavnostně rozsvítili vánoční strom, vysoký smrk bohatě ozdobený vánočními světýlky. Dále vystoupila se svou produkcí 5. třída, žáci 5. a 6. třídy z naší partnerské školy v polském Chorzowě, žáci z partnerské školy ze slovenského Lučence, národní koledu nám zazpívali naši spolužáci z Ukrajiny a celé vystoupení zakončila 2. a 3. třída s písničkou od E. Farné Vánoce na míru. Po vystoupení čekala na všechny zúčastněné slovenská kapustnica a české cukroví. Děkujeme za vánoční zastavení v dnešní uspěchané době a budeme se těšit třeba zase za rok.