Spolupráce s partnerskou školou v Polsku a další dění ze Pšovky

Spolupráce s partnerskou školou v Polsku a další dění ze Pšovky

     Ve dnech 18. a 19. 11. jsme navštívili naší partnerskou školu v polském Chorzowě, kde došlo k prodloužení smlouvy o spolupráci mezi našimi školami na další období. Prohlédli jsme si školu po covidové odmlce, načerpali inspiraci, domluvili společné projekty pro aktivní spolupráci našich dětí a navštívili jsme jedinečnou památku Unesco – Solný důl Wieliczka. 

     Druhý prosincový pátek děti spolu s doprovodem vyučujících přijedou z Polska na Pšovku. Zde pro ně je připraven program a po několikaleté pauze společně vystoupí s našimi a slovenskými dětmi z Lučence na obnoveném vánočním vystoupení. Už se všichni těšíme.– 
Základní škola Mělník – Pšovka, příspěvková organizace
Blahoslavova 2461, 276 01 Mělník
telefon: 315 624 308