Během prvního květnového pondělí navštívili žáci 6. B a 7. A v Mělnickém kulturním domě interaktivní představení Neubližujme si! zaměřené na prevenci šikany a kyberšikany. Děti se aktivně zapojovaly do děje v rámci tří modelových situací, které navodily atmosféru postupně narůstající šikany ve třídním kolektivu. Nedílnou součástí tohoto přínosného programu bylo sdílení dojmů, ale i uvědomění si závažnosti tématu šikany a jejího přehlížení. Neméně důležité byly informace o institucích, na něž se děti mohou v případě potřeby obracet, jako je např. Linka bezpečí nebo online platforma NNTB – Nenech to být.









